![](https://ulychne.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/43/2024/06/photo_5411523635090414172_y.jpg)
Ми знаємо, хто справжні герої. Це українські воїни, які щодня захищають Україну і весь цивілізований світ від pociйськoї навали. Ми вкотре дякуємо кожному та кожній, хто береже нас. Хто міцним щитом захищає нас від мocковитів. На честь славних захисників в нашому закладі освіти, вчителі Хоньків Р.М., Яворським Р.М. та Робур М.Л. провели спортивні ігри та змагання серед учнів 6-7 класів, які засвідчили велике прагнення школярів до Перемоги. Вітаємо команду 7-Б класу. Тримаємо стрій! Наближаємо Перемогу разом!